Jono Černevičiaus skulptūra pelnė apdovanojimą

Rugsėjo 27 dieną Druskininkų miškų urėdijos Miško muziejuje „Girios aidas“ įvyko konkurso „Miškininkas“ laureatų apdovanojimo ceremonija, į kurią susirinko konkurso dalyviai ir svečiai iš įvairių šalies urėdijų.

Šių metų liepos-rugsėjo mėnesiais Generalinė miškų urėdija kartu su Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija organizavo šalies miškų urėdijų darbuotojų kūrybos darbų konkursą tema „Miškininkas“. Fotografuojantys, rašantys, tapantys ar medį drožinėjantys miškininkai buvo pakviesti savo kūrinius patalpinti generalinės miškų urėdijos tinklapyje.

Sprendžiant iš darbų gausos, miškininkai entuziastingai atsiliepė į šią iniciatyvą. Iš viso konkurse dalyvavo daugiau nei 90 šalies urėdijų darbuotojų, kurie pateikė daugiau nei 300 kūrybos darbų: 225 fotografijos, 21 tapybos, 38 medžio drožybos ir 20 rašto darbų, iš kurių buvo išrinkta 30 geriausių fotografijų, 5 drožybos, 5 tapybos ir 5 tekstinės kūrybos darbai. Geriausius darbus išrinkti patikėta interneto lankytojams, kurie apsilankę tinklapyje galėjo balsuoti už jiems patikusius darbus.

Susirinkusiuosius į šventinį renginį pasveikino Druskininkų miškų urėdijos miškų urėdas Zenonas Naujokas bei Generalinio miškų urėdo pavaduotojas Petras Kanapienis, kuris perdavė Generalinio miškų urėdo Benjamino Sakalausko sveikinimą. Padėkos raštais ir prizais buvo apdovanoti 45 konkurso dalyviai.

Tarp apdovanotųjų buvo ir Prienų miškų urėdijos darbuotojas Jonas Černevičius, kuris konkursui pristatė skulptūrą „Miško ir medžioklės deivė Medeina“.

Drožėjas sako, kad sumanymas padaryti kažką panašaus kilo jau senokai, ir tik paskelbtas konkursas paskatino jį greičiau įgyvendinti.

J. Černevičius savo kūrinį paliko muziejuje, vėliau jis bus eksponuojamas kitose parodose, kol galiausiai grįš į Prienus.

Stasė Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close