Projektinė veikla „Poilsio erdvės“

Poilsis – tai įvairi fizinė veikla, padedanti įveikti nuovargį ir atgauti jėgas. Aktyvus poilsis – tai aktyvus laisvo laiko praleidimas ir fizinė veikla: vaikščiojimas, maudymasis ir plaukiojimas, mankšta ir keliavimas yra labai svarbus kiekvieno žmogaus gyvenime. Žinoma, kiekvienas žmogus poilsį pasirenka pagal savo galimybes ir poreikius.

Rugsėjo 30 dieną jaunimo klasėse vyko netradicinės pamokos, t.y. projektinė veikla „Poilsio erdvės“. Mokiniai, mokytojų padedami, domėjosi ir rinko medžiagą apie Prienuose, Prienų rajone ir kitose Lietuvos vietose esančias poilsio zonas. Plėtė geografinį akiratį skaitydami apie Birštono, Druskininkų bei Kauno lankytinas vietas. Susipažino su Žiemos sodo atsiradimu nuo senovės Romos laikų, jo  savybėmis ir privalumais.

Projektas pavyko, buvo išleistas stendas su mokinių darbais.

Informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Edita Ramanauskienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close