Pagerbti Birštono policijos pareigūnai

Kiekvieną iš mūsų lydi ne tik Dievo paskirtieji, bet ir kasdien matomi ir mus saugantys angelai – policininkai. Spalio 2-ąją švenčiama Angelų sargų diena.  Birštone šventė prasidėjo Šv. Mišiomis A. Paduviečio bažnyčioje, kurios buvo aukojamos už pareigūnus.

Vėliau renginys vyko Savivaldybės didžiojoje salėje, kur pareigūnus pasveikino vaikučiai.

Po to su švente sveikino Alytau apskrities PK Birštono PK viršininkas Rolandas Stiklius, dėkodamas, kad jie sąžiningai atlieka savo pareigą ginti, saugoti ir padėti į nelaimę pakliuvusiems žmonėms.

Viešosios policijos poskyrio viršininkas  Egidijus Treigys paskelbė pareigūnų, kuriems įteikiami Alytaus apskrities PK apdovanojimai, sąrašą. Pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanotas viršila Rimvydas Turčinavičius, Birštono PK vyresnysis patrulis. Vardine dovana apdovanota raštvedė Raimonda Mikėnienė. Padėkos įteiktos komisarui inspektoriui, Birštono PK VP poskyrio viršininkui E. Treigiui, vyresniajai inspektorei Linai Vaitkevičienei, vyresniajai inspektorei Mildai Vokietaitytei, pareigūnams Egidijui Mocevičiui ir Vytautui Luizai.

Angelų sargų dienos proga buvo apdovanoti ir jaunieji policijos rėmėjai: Simona Diškevičiūtė ir Samanta Kazlauskaitė.

Birštono policijos komisariato viršininkas R. Stiklius padėkos raštus įteikė ir mokiniams, laimėjusiems prizines vietas piešinių ir rašinio konkurse „Laiškas policininkui“. Geriausią ir gražiausią laišką, parašytą Agnės Grigonytės, perskaitė pareigūnė M. Vokietaitytė.

Merė Nijolė Dirginčienė padėkojo policijos pareigūnams už sunkų darbą, linkėjo sveikatos ir ištvermės ir kad juos irgi saugotų angelai sargai.

Angelų sargų dienos proga policijos pareigūnų pasveikinti atvyko ir daugelio Birštono įstaigų vadovai, įteikė gėlių ir dovanėles, linkėdami ir ateityje gerai dirbti ir saugoti mūsų ramybę. Už dalykišką bendravimą dėkojo probacijos tarnybos ir teismo atstovai.

Gražų ir nuotaikingą koncertą pareigūnams padovanojo Birštono meno mokyklos mokiniai.

Stasė Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close