Šeštadienį „Biršono SC-Erno“ futbolininkus priėmęs į svečius Alytaus FK „Vidzgiris“ labai svetingas ir draugiškas nebuvo. Birštoniečiai patyrė vieną skaudžiausių pralaimėjimų.

Oras pasitaikė tinkamas varžyboms, o 17 „Birštono SC-Erno“ komandos futbolininkų į Alytų nuvyko kovingos nuotaikos, tačiau kovingumas varžybų metu išblėso gana greitai. Pasak birštoniečių trenerio Kęsto Joneliūno, panašu, kad rudeniškas oras stipriai kiša koją. Matyt, rudeniška depresija įsisuko ir į futbolininkų gretas. Beveik visi  nepaaiškinamai nusiminę. Jų nuotaika ir kovingumas išsilaiko gana trumpai.

Alytuje prasidėjus varžyboms, birštoniečiai iš karto puolė alytiškių vartus ir akivaizdžiai pirmavo. Buvo akivaizdu, kad „Vidzgirio“ komandai nusimato sunkios varžybos. Tačiau birštoniečių kovingumas vidzgiriečius gąsdino tik 15 min. Po to  rudeniškas vėjas tarsi išpūtė visą azartą. Alytiškiai ne tik pradėjo intensyviau atakuoti  „Birštono SC-Erno“ vartus, bet ir į juos taikliai skraidinti kamuolius. Vytautui Bajorui gavus raudoną kortelę ir palikus aikštę, komanda, rodos, palūžo. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 4:0 alytiškių naudai. Antrąjį kėlinį „Vidzgiris“ į svečių vartus paleido dar tris taiklius įvarčius, birštoniečiai – nė vieno. „Birštono SC-Erno“ futbolininkai buvo sutriuškinti „sausu“ rezultatu – 7:0.

K. Joneliūnas pripažino, kad tai pirmas toks skaudus pralaimėjimas.

 

 „Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close