Birštono merės taurė atiteko šiauliečiams

Šeštadienį, rugsėjo 28 dieną, petankės aikštyne vyko tradicinis dvejetų turnyras Birštono merės taurei laimėti. Birštonui atstovavo trys komandos: „Tulpė“, „APČI“ ir „Inkaras“, tačiau nė viena į finalą nepateko.

Jau po kvalifikacinio turnyro išryškėjo trys stipriausi dvejetai, kurie savo pozicijose išsilaikė iki pabaigos. Pirmoji vieta ir Birštono merės taurė atiteko šiauliečiams Remigijui Bielskiui ir Voldemarui Barakauskui (komanda „Duktas). Antroji vieta ir prizas buvo įteikti dvejetui iš Kauno: Arvydui Sabaliui ir Andriui Purkevič (komanda „Veža“), o trečiąją vietą iškovojo kauniečiai Almantas Burneika  ir Algis Petrauskas (komanda „A3“).

Reikia pasidžiaugti, kad birštoniečių komanda „Tulpė“ (Vytautas Gedminas ir Kęstutis Pranulis) Paguodos prizo turnyre laimėjo pirmąją vietą. Antroji atiteko „Big Balls“ dvejetui, trečioji – komandai „Rimka“.

Šiame tradiciniame turnyre dėl merės taurės varžėsi 16 komandų iš Birštono, Prienų, Kauno ir Šiaulių.

Stasė Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close