Policija prašo atsiliepti pėsčiąjį partrenkusią automobilio “BMW” vairuotoją

Alytaus policijos pareigūnai prašo atsiliepti  rugsėjo 30 d. eismo įvykyje dalyvavusią “BMW” automobilio vairuotoją. Policija neatmeta galimybės, kad moteris partrenkusi nepilnametį pėsčiąjį iki šiol nežino apie šio eismo įvykio pasekmes.

Rugsėjo 30 d. apie 15.30 val. penkiolikos metų jaunuolį, einantį per pėsčiųjų perėją Volungės g., Alytuje, ties Alytaus „Volungės“ pagrindine mokykla, partrenkė tamsios spalvos „BMW“ automobilis. Vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino. Eismo įvykio metu nukentėjo pėsčiasis.

Pareigūnai, ragina atsiliepti eismo įvykyje dalyvavusią “BMW” automobilio vairuotoją ir su ja kartu buvusį automobilio keleivį, taip pat prašo gyventojus mačiusius eismo įvykį ir galinčius suteikti daugiau informacijos apie automobilį, jo valstybinius numerius ar transporto priemonę vairavusį asmenį, pranešti Alytaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui, tel.: (8 315) 55 600, 55 709 arba bendruoju pagalbos tel. 112.

 

Alytaus aps. VPK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close