Daugiausia donorų – jauni vyrai

Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Kraujo centro kvietimas tapti donorais sudomino tik vieną kitą birštonietį. Trečiadienį užsukus į  miesto kultūros centrą, kurio foje buvo įsikūrusi Kraujo centro darbuotojų komanda, norinčių duoti kraują  nesimatė.

Nuo 10  iki 15 valandos čia buvo užsukę septyni donorai. Keli iš jų kraują davė veltui, kiti – už pinigus. 
 Kur kas aktyvesni buvo prieniškiai. Antradienį donorais panoro būti 29, trečiadienį iki darbo pabaigos belikus porai valandų kraują  jau  buvo davę 21 gyventojas. Dauguma – už pinigus. 360 ml kraujo  įvertinta 40 Lt. Įdomu, kad Biršone buvo mokame ne už kraujo kiekį, o sugaištą laiką.
Kaip ir pernai donorai daugiausia buvo jauni vyrai.

Onutė Valkauskienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close