„Rūdupio“ futbolininkams Kybartuose nesisekė

Rugsėjo 20 d. Kybartuose žaidusius Prienų „Rūdupio“ futbolininkus įveikė šeimininkai – Kybartų „Sveikata“ (4:1).

„Rūdupiui“ vienintelį įvartį uždirbo Darius Maciulevičius, 25 varžybų minutę po atkaklios kovos į aikštės šeimininkų vartus taikliai įmušęs įvartį. Jau 38 min, po įspėjimo Andriui Puskepaliui, „Sveikatos“ žaidėjas Jaunius Mikalauskas 11 metrų baudiniu rezultatą išlygino. Lygiosiomis ir baigėsi pirmasis kėlinys.

Antrajame kėlinyje prieniečiams nesisekė nei pulti, nei gintis. Jau 51 min kybartiškiai rezultatą pakreipė į savo pusę (2:1). Po 7 min Adas Golmanas taip pat buvo įspėtas. Tai varžybų eigą pakreipė šeimininkų naudai. 67 min „Sveikatos“ sąskaitoje atsirado dar vienas įvartis, o 70 min J. Mikalauskas padidino skirtumą iki 4:1.

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close