Alytiškiai įveikė „SC Birštonas-Ernas“ futbolininkus

Praėjusį sekmadienį Paprienės stadione birštoniečių pastangos įveikti Alytaus „RESE“ futbolo komandą buvo bevaisės.

Nors „Erno“ vyrai buvo nusiteikę kovingai, ir oras žaisti netrukdė, tačiau atkaklūs alytiškių puolimai nesunkiai pralaužė šeimininkų gynybą ir pastarieji turėjo pripažinti neginčijamą varžovų pergalę. Alytiškiai birštoniečius įveikė rezultatu 4:1.

Vienintelį įvartį į svečių vartus pavyko įmušti Adui Golmanui. Komandos „SC Birštonas-Ernas“ treneris Kęstas Joneliūnas dėl šių varžybų jaučia nedidelį apmaudą. Vyrai buvo gerai pasiruošę varžyboms, tačiau klaidų išvengti nepavyko, šis savaitgalis nesusiklostė taip, kaip norėjosi aikštelės šeimininkams.

Kitas varžybas „SC Birštonas-Ernas“ žais rugsėjo 28 d. 16 val. Alytuje. Šįkart jie varžysis su Alytaus „Vidzgirio“ komanda.

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close