Grafičio „meistrai“ bjauroja miestą

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas siekia atkreipti visuomenės dėmesį į pastaruoju metu suaktyvėjusį jaunimo pomėgį dažais bjauroti miesto pastatų fasadus. Todėl kviečia visus miestiečius būti tikrais Alytaus šeimininkais ir padėti nustatyti nelegalius pastatų bjaurotojus.

Nuolatos teikdami informaciją Jūs galite užkirsti kelią atkakliems grafičio „meistrams“.

 

Jei pastebėjote ar atpažinote asmenis, kurie dažais niokoja pastatą, prašome nedelsdami pranešti policijai. Skambinti Bendruoju pagalbos telefonu – 112 arba Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo skyriaus tyrėjui Robertui Stanaičiui, tel. (8 315)  55 630.

Alytaus aps. VPK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close