Pociūnuose skraidyti mokosi ir vaikai iš užsienio

Pociūnuos skraidyt mokosi ne tik jaunieji lietuvaičiai, bet ir svečiai iš užsienio.

Pirmadienį prasidėjusioje tarptautinio „Rotary“ klubo jaunųjų sklandytojų stovykloje  į padangę kilti  mokosi dvylika vaikų iš Turkijos, Prancūzijos, Slovakijos taip pat ir Lietuvos. Pirmąją dieną jie susipažino su Pociūnais, aerodromo gyvenimu, o kitą – jau sėdo į vaikišką  sklandytuvą „LAK-16“. Išmokę tiesiai riedėti žeme, vaikai mėgins neaukštai pakilti ir taisyklingai nusileisti. Nors jie pakils neaukštai, ir skrydis truks neilgai, bet džiaugsmo tikrai daug suteiks. Vaikus skraidyti moko patyręs instruktorius Igoris Bykovas. Laisvesniu laiku jaunieji rotariečiai planuoja važiuoti į Druskininkus, Lietuvos aviacijos muziejų.

Tai jau antroji „Rotary“ klubo vaikų stovykla Pociūnuose. Pirmoji buvo surengta pernai ir visiems labai patiko. 

 

Onutė Valkauskienė

Autorės nuotrauka

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close