Petankės dvejetų varžybose nugalėjo „Tulpė“

Rugsėjo 15 dieną Birštono aikštyne vyko petankės dvejetų varžybos, kuriose dalyvavo 6 žaidėjų poros. Žaidimas vyko ratų sistema.

Po įtemptų susitikimų pirmąją vietą, surinkęs 5 taškus, laimėjo „Tulpės“ dvejetas – Vytautas Gedminas ir Kęstutis Pranculis, antrąją su 4 taškais iškovojo „Perlo“ šeimyninė komanda – Ksenija ir Giedrius Bisikirskai, o trečioji prizinė vieta atiteko „APČI“ duetui – Irmai Gedminaitei ir Pauliui Bagdonui, surinkusiems 3 taškus.

„Inkaras“ savo sąskaitoje turėjo 2 taškus, o „Klibinkit“ ir „Kiemo“ – po 1 tašką.

Laimėtojai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.

 

Informaciją parengė Stasė Asipavičienė

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close