Prienų irklavimo klubo atstovų laimėjimai

Rugpjūčio mėnesį Šiauliuose vyko atviras Šiaulių miesto irklavimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir gana sėkmingai pasirodė Prienų irklavimo klubo nariai, buvę ir esami trenerio P. Albertavičiaus auklėtiniai.

Porinių dviviečių valčių klasėje Gintautas Kuzmauskas ir Naurintas Masaitis tapo čempionais, pralenkę šešias valtis.

Porinių keturviečių valčių klasėje čempionais tapo Gintautas Kuzmauskas,  Naurintas Masaitis, Tautvydas Vaitkūnas ir Žygimantas Deimantavičius.

Pavienių dviviečių klasėje T. Vaitkūnas ir Ž. Deimantavičius akimirką  pralaimėjo šiauliečiams ir prizinės vietos neužėmė.

Rugpjūčio pabaigoje vyko ir Lietuvos jaunių irklavimo žaidynės, kuriose taip pat sėkmingai pasirodė Prienų irklavimo klubo atstovai.

Dviviečių porinių valčių klasėje čempionais tapo broliai A. ir V. Lapatiukai, kuriuos dabar treniruoja garsus šalies treneris Vladislavas Sokolinskis. Sidabro medalius laimėjo Ž. Deimantavičius ir A. Bendinskas.

Pavienių dviviečių valčių klasėje čempionais tapo buvęs P. Albertavičiaus mokinys, dabar atstovaujantis Klaipėdos SC, T. Vaitkūnas ir A. Bendinskas.

Irklavimo klubo vadovas P. Albertavičius sakė nebijąs kritikos dėl neva pasisavinamų buvusių auklėtinių pasiekimų, nes gali juos pagrįsti. „Kai atiduodu į kitas rankas, jie jau būna Lietuvos čempionai. Perspektyvų irkluotoją Ž. Deimantavičių perdaviau ugdyti vilniečiui treneriui Virgaudui Leknickui. Jam, kaip ir kitiems buvusiems talentingiems mano auklėtiniams, ten sąlygos žymiai geresnės. Manau, kad pastebiu perspektyvius sportininkus. Kai pirmą kartą į treniruotę atėjo Rolandas Maščinskas, šovė mintis: „O! Karpinenas (suomių vienvietininkas, triskart olimpinis čempionas) atėjo!” O kai broliai Lapatiukai atėjo, pasakiau: „Na, broliai Makedoniečiai, pasaulį nugalėt norit!?” Dvejus metus paskui Tautvydą Vaitkūną ir Žygimantą Deimantavičių vaikščiojau, kol prisikalbinau. Būtų toli nuėję, jei būtų su Lapatiukais irklavę. Lapatiukai jau po pasaulį laksto, o šiems dar reikia „kapotis“. Nors dabar jau nemažai pasiekę, yra Lietuvos rinktinėje. Dar du berniukai Stakliškėse yra – broliai Kuzmavičiai. Praėjusiais metais buvo su manim stovykloje. Dabar renku perspektyvią jaunų – 2000-ųjų gimimo ir jaunesnių – grupę. Labai domina dvynukės mergaitės, taip pat buvusių irkluotojų vaikai“, – ateities planais dalijasi Irklavimo klubo prezidentas P. Albertavičius.

Labiausiai jis apgailestavo, kad klubo sportinė bazė labai skurdi, o į varžybas vaikai turi važinėti dažniausiai savo lėšomis. Jis dėkojo Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriui A. Marcinkevičiui už sudarytas sąlygas išvykti į paskutiniąsias varžybas, kuriose klubo nariai iškovojo 3 aukso, du sidabro apdovanojimus ir pelnė rajonui 128 taškus.

P. Albertavičius pasidžiaugė, kad po nevaisingų derybų dėl galimybės irkluotojams naudotis Prienų KKSC balkone esančiomis patalpomis, kur galėtų laikyti treniruotėms reikalingą inventorių: irklavimo treniruoklį „Concept-2“ (jį paskolino treneris V. Sokolinskis), ir sudaryti sąlygas irklavimo klubo nariams ruoštis žiemos irklavimo sezonui, šiais metais pagaliau pavyko gauti Prienų pramogų ir sporto arenos direktoriaus pažadą, kad leis irkluotojams naudotis arenos patalpomis.

 

Informaciją parengė ir Prienų irklavimo klubo prezidentą P. Albertavičių kalbino Roma Sinkevičiūtė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close