Alytaus policija prašo pagalbos

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus aps. VPK) pareigūnai prašo visuomenės pagalbos.

Rugsėjo 21 d. vakare iš Alytaus r., Simne, Melioratorių g. esančio buto išėjo ir iki šiol negrįžo Aldona Stankevičienė, gimusi 1941 m., gyvenanti Lazdijuose.

Moteris vidutinio kūno sudėjimo, 160 cm ūgio, plaukai trumpi, tamsiai rudos spalvos, dėvėjo juodos spalvos kelnėmis, vilkėjo juodu megztiniu, ornamentuotu gėlėmis, ant kairės rankos mūvėjo auksinį žiedą, įsisegusi auksinius auskarus.

Ką nors žinantys apie moters buvimo vietą, skubiai praneškite policijai tel.: 112 arba (8 318) 51 782.

Alytaus aps. VPK Prienų PK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close