,,Ant aukuro širdį nešiau …“

Šį savaitgalį Raseinių rajone vyko renginys ,,Ant aukuro širdį nešiau …“, skirtas Maironio 150-osioms gimimo metinėms paminėti. Į jį nuvyko ir nemažas būrys prieniečių. Tarp jų buvo ir Prienų r. savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, Tarybos narys Vytautas Kamblevičius.

Prie Dubysos krantų skambėjo Maironio kūryba, bardų atliekamos dainos. Renginio metu prisiminta Maironio kūryba, jo gyvenimo kelias. Džiugu, kad netrūko geros nuotaikos, o bendrai sugiedota ,,Lietuva brangi“ suvienijo visus, atskleidė meilę savo tėvynei. Prieniečiai kartu su bendraminčiais iš Birštono renginio svečiams padovanojo trumpą spektaklį, sugrąžinusį į senovės Lietuvą.

 

 „Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close