Operatyviai nuteistas Lenkijos Respublikos pilietis,Birštone davęs pareigūnams kyšį

Prienų rajono apylinkės teismas 2012 m. liepos 12 d. 15.30 val. pagreitinto proceso tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl policijos pareigūnų papirkimo. Kaltinamasis 27 metų Lenkijos Respublikos pilietis A.K.

2012 m. liepos 11 d. apie 02.28 val. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono PK buvo gautas pranešimas, kad kelyje Vilnius-Prienai-Marijampolė 86 km. stovi nuvažiavęs nuo kelio lengvasis automobilis Mercedes Benz. NuvykęBirštono PK patruliai minėto automobilio vairuotojui Lenkijos Respublikos piliečiui A.K. nustatė girtumą.Pilietis A.K. siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už padarytą administracinės teisės pažeidimą – transporto priemonės vairavimą esant neblaiviam –  tiesiogiai davė patruliamsjų tarnybiniame automobilyje kyšį – 400 Lt., kuriuos padėjo tarp priekinių tarnybinio automobilio sėdynių.

Kaltinamasis savo kaltę pripažino, dėl padarytų pažeidimų labai gailisi. Teismasuž pareigūnų papirkimą  jam skyrė piniginę baudą.

Tai jau antras atvejis šiais metais, kai nesėkmingai bandomi papirkti Birštono policijos komisariato patrulių pareigūnai. Tarnybinis automobilis, kuriame buvo duotas kyšis, papuoštas Policijos departamento kartu su Vilniaus Lietuvos Tūkstantmečio Rotary klubu vykdomos akcijos „Aš neimu kyšio“lipduku ,,Pagautas siūlant kyšį“.

Alytaus apskr. VPK Birštono PK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close