Birželio pabaiga Centre pažymėta gražia švente – į „Draugystės kiemelį 3“ rinkosi svečiai iš įvairių savivaldybių. Tai mūsų didžioji šventė, kuriai labai ruošėmės, laukėme ir ji pateisino mūsų lūkesčius.

Šventės idėja buvo: į draugystės kiemelį sukviesti susipažinti ir kartu pamuzikuoti aplinkinių savivaldybių biudžetines, viešąsias įstaigas ir nevyriausybines organizacijas, dirbančias su asmenimis, turinčiais intelekto sutrikimų. Pernai šventė baigėsi giminių daina draugų rate, savotišku Centro himnu. Šiemet ja ir pradėjome. Šventės globėjas meras Alvydas Vaicekauskas. Šventės šeimininkė Centro direktorė Aurelija Urbonienė. Svečiavosi kraštietis Audrius Siaurusevičius, Lietuvos ryto televizijos generalinis direktorius. Draugystės kiemelio spalva pasirinkta mėlyna/balta, reiškianti paliaubas, draugystę.

Svečių ir vėl surinkome visą šimtinę: iš Alytaus rajono, Daugų miestelio, atvyko sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ atstovai, pademonstravę jų veiklą pristatantį stendą. „Druskininkų Vilties“ bendrijos nariai pasisveikino energingu šokiu, o bičiuliai iš Kalvarijos savivaldybės socialinių paslaugų centro specialiai šiai progai sukūrė eilėraštį ir visi drauge jį padeklamavo. VšĮ Lazdijų rajono socialinių paslaugų centro lankytojai atvežė savo rankomis sukurtą paveikslą ir įteikė direktorei Aurelijai Urbonienei. Kėdainių socialinės globos namų meno raiškos studijos „Vita Brevis“ dalyviai padovanojo smagų šokį. Elektrėnų šeimos namų Paramos šeimai tarnybos atstovės papasakojo, ką veikia, kuo užsiima. Varėnos socialinių paslaugų centro atstovai tiesiog linksmai pamojavo susirinkusiesiems, o Lazdijų rajono Kapčiamiesčio globos namų gyventojai pakvietė visus prisijungti prie jų atliekamo gerai žinomo šokio „Aguonėlė“.

Pagrindinis šventės akcentas buvo Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Spalvų orkestro (vadovai Mindaugas Valaitis ir Raimonda Janutėnaitė) koncertas.

Antroji šventės dalis vyko Birštone. Laivo Algirdas kapitonas Mindaugas Žiedelis, direktorės prašymu, dovanojo plaukimą mėlyno Nemuno vingiais. Kai kuriems svečiams tai buvo didelės svajonės išsipildymas.

Mus begaliniai nudžiugino svečių, sugrįžusių į namus, gražūs, nuoširdūs atsiliepimai savo facebook paskyrose. Visi išsakė norą: būtų labai gera susitikti ir kitais metais. Gimsta nauja tradicija.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close