Prašome gyventojus ir juridinius asmenis pranešti rajono seniūnijoms apie šliužus ir kitas invazines rūšis

Nuo 2025 m. iš Europos Sąjungos fondų lėšų planuojama pradėti įgyvendinti Pažangos priemonės „Išsaugoti biologinę įvairovę“ apraše nurodytą jungtinį projektą „Invazinių rūšių naikinimas ir kontrolė“. Jame turės galimybę dalyvauti tiek savivaldybės, tvarkant valstybinius bei fizinių ir juridinių asmenų žemės sklypus, tiek fiziniai ir juridiniai asmenys savarankiškai.
Prienų rajono savivaldybė planuoja dalyvauti projekte ir teikti paraišką Aplinkos projektų valdymo agentūrai dėl invazinių rūšių naikinimo ir kontrolės rajono teritorijoje.
Savivaldybė, siekdama išsiaiškinti situaciją ir surinkti duomenis apie invazines rūšis Prienų rajone, kviečia gyventojus bei įmones, organizacijas apie jiems priklausančiame žemės sklype pastebėtus invazinius šliužus, Sosnovskio barštį ir kt. invazines rūšis informuoti seniūniją.
Informaciją prašome pateikti iki liepos 31 d.
Daugiau informacijos ČIA:

Prienų rajono savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close