Po mėlyno dangaus skliautais žaliuoja pievos, žydi gėlės, ošia miškai, čiulba paukščiai, teka upės. Po mėlyno dangaus skliautais gyvena žmonės, ieško saugių namų ir ramybės. Visa tai suradę pražysta kaip vasaros gėlės margaspalviais žiedais. Kad tas žydėjimas nebūtų trumpalaikis ir tęstųsi ne vieną dieną priklauso nuo daugybės faktorių ir veiksnių, asmeninių pastangų, bendrų veiklų, visų mūsų geranoriškumo ir supratingumo.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka metai iš metų džiugina tęstinio projekto „Atgaiva sielai“ renginiais Prienų, Kaišiadorių, Kauno rajonų ir Birštono miesto gyventojus, kurie iš organizatorių sulaukia ir dėmesio, ir atjautos. Birželio 18 d. Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro vokalinis ansamblis „Jieznelė“ koncertavo VšĮ Prienų ligoninėje, VšĮ Birštono PSPC Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje, VšĮ Gintkostoje, VšĮ Rokų socialinės gerovės centre, VšĮ Rumšiškių senelių globos namuose „Auksinis amžius“. Dainininkai Ingrida, Danguolė, Nijolė, Vilma ir Tomas šių įstaigų darbuotojams, pacientams, gyventojams dovanojo širdžių šilumą, buvimo kartu džiaugsmą, pačią gražiausią muziką ir pačias jausmingiausias dainas. Klausytojai žavėjosi atlikėjų balsais, nuoširdžiomis šypsenomis, dėkojo Lietuvos kultūros tarybai ir Prienų rajono savivaldybei už projekto finansavimą, bibliotekai ir ansambliui – už dainas, gerą nuotaiką ir teigiamas emocijas. Ilgai nenorėjo skirstytis, sakė nekantriai laukią būsimų susitikimų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close