2024-06-21 Šilavoto seniūnijos šventė

Šilavote, buvusios mokyklos stadione vyko Šilavoto seniūnijos vasaros šventė „Po mėlynu gimtinės dangumi“. Bendruomenės kvietė apsilankyti kiemeliuose, vaikų laukė nemokamas batutas, kūrybinės ir edukacinės veiklos. Vyko Prienų r. sav. visuomenės sveikatos biuro sveikatinimo akcija „Sveikata – didžiausias turtas“. Šventės metu Šilavoto laisvalaikio salės folkloro grupė „Akacija“ atliko programą „Šventų šaltinių žemė“, vyko Prienų meno mokyklos vokalinio ansamblio „Sunshine“ pasirodymas, atlikėjos Laisvos koncertas ir grupės „Bičiuliai“ koncertas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close