2024-06-20 Birštono kultūros centro teatro spektaklis „Nuoma ir trys kiaušiniai“

Režisierius – R. Jacunskas Vaidina: Roma/buto savininkė – S. Martusevičienė Aušra/mama, nuomininkė – R. Adamkevičiūtė Milda/dukra nuomininkė – K. Justinavičienė Valdas/nuomininkas – A. Juozaitis Ričardas/nuomininkas – V. Kučinskas Andrius/Valdo brolis – L. Grigaravičius Lina/Andriaus mergina – L. Babravičienė Audronė/Valdo žmona – V. Burbienė Saulius/asmuo, ieškantis gyvenimo prasmės – G. Babravičius

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close