Sumažinti perteklinį riebalų kiekį – paprasta kaip dukart du

Per didelis riebalų kiekis tikrai ne visada yra tik persivalgymo problema. Kartais ant kūno tam tikrose vietose kaupiasi riebaliukai su kuriais kovoti tik dietomis bei sportu – nepavyks. Net ir labai liekni žmonės gali turėti riebalo, kuris erzina ir poreikis atsikratyti jo yra visiškai normalus.

Šiuo metu dažniausiai pasirenkamas, inovatyviausias kovos būdas – riebalų nusiurbimas. Lipolizė suteikia galimybę pakoreguoti savo gyvenimą. Tiesa – laikinai ar ne – priklauso nuo paties žmogaus.

Riebalų nusiurbimo technologijos auga 

Riebalų nusiurbimas lazeriu, dar vadinamas lipolize, yra chirurginė procedūra. Jos metu  naudojamas lazeris, kuris šalina riebalus iš tam tikrų kūno vietų. Ši procedūra dažnai naudojama siekiant pagerinti kūno kontūrą ir pašalinti nepageidaujamas riebalų sankaupas (kurių sunku atsikratyti dieta ir sportu).

Lazerinio riebalų nusiurbimo metu įrangos energija naudojama kaitinti ir ištirpinti riebalus po oda. Ištirpę riebalai pašalinami iš kūno per mažus pjūvius. Yra keletas skirtingų lazerinio riebalų nusiurbimo tipų.

  • Diodo lazeris. Šis lazeris naudoja ilgesnio bangos ilgio šviesą, kuri giliai prasiskverbia į audinius ir šildo riebalus.
  • YAG lazeris. Šis lazeris naudoja trumpesnio bangos ilgio šviesą, kuri yra labiau absorbuojama riebalų ląstelių ir padeda jas ištirpinti.
  • SMLS lazeris.  Šis lazeris naudoja mikropulsuojamą šviesą, kuri padeda sumažinti kraujavimą ir mėlynes.

Nepagrįstos baimės

Riebalų nusiurbimas lazeriu yra tinkamas tiems, kurie  turi nepageidaujamų riebalų sankaupų tam tikrose kūno vietose, pavyzdžiui, pilve, šlaunyse, sėdmenyse ar rankose. Operacija atliekama tik geros fizinės sveikatos žmonėms, kurie neturi jokių sveikatos sutrikimų. Galiausiai, tiems, kurie turi realistiškus lūkesčius dėl galimo procedūros rezultato.

Po visko – reikia keisti gyvenimo ritmą 

Dauguma pacientų gali grįžti prie savo įprastos rutinos praėjus kelioms dienoms nuo riebalų nusiurbimo procedūros. Tačiau svarbu kelias savaites vengti sunkaus fizinio krūvio. Pilnas atsigavimas gali užtrukti iki šešių savaičių. Prieš operaciją svarbu aptarti savo lūkesčius su chirurgu ir įsitikinti, kad suprantate riziką ir galimus rezultatus. Taip pat turėsite nutraukti tam tikrų vaistų, pavyzdžiui, aspirino, vartojimą. Apie tai detaliau informuos chirurgas.

Riebalų nusiurbimas lazeriu gali pagerinti kūno linijas ir aišku padidinti pasitikėjimą savimi. Rezultatai paprastai būna ilgalaikiai. Aišku, svarbu išlaikyti sveiką svorį. Po operacijos turėsite dėvėti specialų kompresinį drabužį. Taip pat turėsite vengti sunkaus fizinio krūvio ir kelias savaites miegoti ant nugaros.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close