KOKIE ETIKEČIŲ SPAUSDINTUVAI ŠIUO METU YRA RINKOJE?

Vienokiais ar kitokiais tikslais yra naudojami įvairių rūšių spausdintuvai. Tarp jų dažniausiai naudojami – lipnių etikečių spausdintuvai, mažieji etikečių spausdintuvai, universalieji etikečių spausdintuvai ir spalvotų etikečių spausdintuvai.

Kada yra reikalingi mažieji etikečių spausdintuvai, o kada – universalieji?

Mažieji spausdintuvai per dieną gali atspausti iki kelių šimtų etikečių. Todėl juos dažniausiai naudoja biuruose arba gamybinėse įmonėse. Jie yra patogūs todėl, kad labai mažai užima vietos. Jų ne tik modeliai yra skirtingi, bet ir spalvos.

Tuo tarpu universalieji etikečių spausdintuvai, nors ir yra labai kompaktiški, jų valdymo galimybės yra labai didelės. Šių spausdintuvų skydelis yra labai išsamus, leidžiantis valdyti pačius įvairiausius parametrus. O korpusas sukonstruotas taip, kad etikečių ruošinių keitimo, dažų juostų keitimo operacijos atliekamos labai paprastai ir greitai. Šios rūšies spausdintuvai gali veikti ir be kompiuterio.

Kam siūloma įsigyti universaliuosius spausdintuvus?

Kadangi universaliuose spausdintuvuose yra naudojamos didelių matmenų dažų juostos ir ruošinių ritiniai, tai leidžia išgauti gana įvairias etikečių ruošinių kombinacijas. Todėl juos apsimoka įsigyti pradedantiems verslininkams, nes jiems iš pradžių dar gali būti neaišku, kiek ir kokių rūšių etikečių gali prireikti. Šie spausdintuvai tinka ir mažoms įmonėms, kurios vienu įrenginiu laisvai gali padengti visą reikiamų etikečių kiekį.

Kas yra žinoma apie spalvotų etikečių spausdintuvus?

Pirmiausiai rašalinius spalvotų etikečių spausdintuvus giria už jų ekonomiškumą ir konstrukcijų tvirtumą, jie praktiški ir todėl, kad nutikus gedimui jie yra remontuojame, o ne keičiami naujais, kaip būna daroma su kitų rūšių mažais spausdintuvais. Šie spausdintuvai veikia rašaliniu būdu – rašalas pro miniatiūrinius purkštukus išpurškiamas mikroskopinio dydžio lašeliais. Yra naudojamas keturių spalvų rašalas.

Maišant tas keturias spalvas ant balto, rašalą sugeriančio paviršiaus, gaunamas spalvotas vaizdas. Pats spalvotų etikečių spausdinimas vyksta pervyniojant etiketes nuo vieno ritinio ant kito. Tai vyksta labai sparčiai ir sklandžiai, o etiketės gaunasi kokybiškos ir ryškios. Visiems spausdintuvams yra suteikiama garantija metų laikotarpiui.Jeigu pradėjote verslą ir jums reikia įsigyti etikečių spausdintuvus, žinokite, jog įvairiausių rūšių spausdintuvus rasite internetinėje parduotuvėje: https://www.viskaselektronikai.lt/elektronika-ir-komponentai-2/spausdintuvai-ir-ju-dalys/etikeciu-spausdintuvai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close