Evakuaciniai tankai Bergepanzer-2 pristatyti Lietuvos kariuomenei

Lietuvos kariuomenei pristatyti du evakuaciniai tankai „Bergepanzer-2“.

Evakuaciniai tankai „Bergepanzer-2“ (BPz2) – tai moderni transporto priemonė, skirta vykdyti antro lygio remonto darbus mūšio lauke – keisti agregatus lauko sąlygomis ar vykdyti evakuacijos užduotis. Modernizuota evakuacinių tankų važiuoklė yra sukurta Leopard-1 tanko važiuoklės pagrindu.

Evakuacinių tankų įsigijimas – tai 155 mm haubicų PzH 2000 įsigijimo projekto dalis. 2 vnt. evakuacinių tankų BPz2 jau modernizuoti ir pristatyti į Lietuvą, o dabar pristatyta likusių modernizuotų 2 vnt. BPz2 partija. „Bergepanzer-2“ modernizacija vykdoma pagal 2018 m. pasirašytą sutartį dėl 4 vnt. BPz2 modernizavimo per NATO paramos ir pirkimų agentūrą NSPA.  

Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos šiuo metu rengia naują sutartį dėl naujos BPz2 partijos modernizacijos.

Nuotr.: KAM

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close