Palaikomasis Specialiosios olimpiados bėgimas Druskininkuose

Alytaus apskrities policijos komanda prisideda prie viso pasaulio teisėsaugos, palaikant Specialiosios olimpiados judėjimą. Tai drąsos ir įvairovės šventė, vienijanti visą pasaulį!

Birželio 18 d. Druskininkuose policijos pareigūnai bėgo palaikomajame teisėsaugos atstovų bėgime su olimpiniu fakelu (Law enforcement torch run), asmenims turintiems intelekto sutrikimą.

Kartu su Specialiosios olimpiados jaunaisiais atletais, nešini Olimpinę vilties ugnį, pareigūnai bėgo Druskininkų gatvėmis į krepšinio turnyro vietą.

LSC sporto komplekse „Druskininkai” juos pasitiko į jungtinį jaunimo krepšinio turnyrą atvykę sportininkai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Kipro, Bulgarijos, Juodkalnijos ir Turkmėnistano.

Turnyrą atidarė Policijos pareigūnai uždegdami Specialiosios olimpiados aukurą.

Tegul naujai užgimusi draugystė tęsiasi visą gyvenimą!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close