Vytautas Kamarūnas – Lietuvos orientavimosi sporto čempionas sprinto trasoje

Birželio 8 dieną Marijampolėje vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas sprinto trasoje. Įvairiose amžiaus grupėse startavo 517 dalyvių. Sprintas – tai specifinė orientavimosi rungtis, kuri vyksta ne miške, o urbanizuotoje vietovėje, t. y. mieste.

V40 amžiaus grupėje Lietuvos čempionu tapo Vytautas Kamarūnas, atstovaujantis Prienų „Šilo“ klubą.

Jaunųjų, pradedančiųjų orientacininkų tarpe geriausiai sekėsi Prienų KKSC auklėtinei Emai Valatkaitei. Ji tarp 27 dalyvių M12 amžiaus grupėje iškovojo 17 vietą.

Prieš savaitę vykusiose Dainavos sprinto varžybose Alytuje Ema tapo čempione.

Birželio 9 dieną vyko Lietuvos čempionatas mišrių sprinto estafečių rungtyje. Komandą sudaro du vaikinai ir dvi merginos. OSK „Šilo“ komandoje startavo Deimantė Motiejūnaitė, Rokas Lipnickas, Vytatas Beliūnas ir Akvilė Bartkevičiūtė. Tarp 17 komandų, iškovota 7 vieta.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close