Kūrybinės dirbtuvės-edukacija „Linksmoji monotipija“ su dailininke

Birželio 8 d. (šeštadienį) 11.00–15.00 val. kurorto šventės metu kviečiame prie Birštono viešosios bibliotekos dalyvauti autorinėje programoje „Linksmoji monotipija“.

Kūrybines dirbtuves-edukaciją ves dailininkė-iliustruotoja, pasakų vaikams rašytoja Sigutė Ach, menininkas Gluosnis Abramavičius, leidyklos „Nieko rimto“ vadovas Arvydas Vereckis.

Dalyviai ant specialaus popieriaus akvarele tapys Birštono Banginuką ir kitus pasirinktus, su Birštonu susijusius simbolius, susikurs originalias miniatiūras. Edukacijoje mokysis monotipijos, artimos tapybai. Monotipija atsirado 17 a. Italijoje, ją išplėtojo olandų tapytojas, grafikas, piešėjas Rembrandtas.

Projektą „Kuriu – reiškia esu“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Birštono savivaldybė.

Projekto partneriai: UAB „Gyvenimas“ ir VšĮ „Krašto vitrina“, Birštono turizmo informacijos centras, Nemajūnų dienos centras.

Birštono viešosios bibliotekos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close