Tautinė giesmė skambėjo prie Vytauto kalno

Jau treti metai Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną liepos 6–ąją visa tauta renkasi giedoti Tautinę giesmę. Tai jau tapo tradicija visiems po svečias šalis išsibarsčiusiems lietuviams  liepos 6–ąją 21 valandą įsijungti į didžiausią pasaulyje chorą,  taip ugdomas tautiškumas bei patriotiškumas. Birštono savivaldybės gyventojai Tautinę giesmę ir kitas lietuviškas patriotines dainas dainavo prie LDK kunigaikščio Vytauto paminklo, Vytauto kalno papėdėje. Prie birštoniečių choro prisidėjo ir poilsiautojai bei miesto svečiai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close