Gegužės 29 d. apie 13 val. Prienų r., Ašmintos k., iš Ašmintos bendruomeninių vaikų globos namų išėjo ir iki šiol negrįžo nepilnametė Viktorija Matulevičiūtė (gim. 2008 m.).

15 metų mergina yra apie 175 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, mėlynų akių, juodų pečius siekiančių plaukų. Dingimo dieną ji vilkėjo baltos spalvos šortais, baltos spalvos palaidine, avėjo baltos spalvos sportinius batelius bei dryžuotas kojines iki kelių.

Asmenis, žinančius apie merginos buvimo vietą ar ją mačiusius, prašome skubiai informuoti Prienų r. PK Veiklos skyriaus vyriausiąjį tyrėją Kęstutį Lodą telefonu +370 700 65 746, mob. tel. +370 610 29007, el. paštu kestutis.loda@policija.lt arba skubios pagalbos tarnybų telefonu – 112.

Alytaus apskr. VPK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close