Birželio 6–9 dienomis vyks tradicinė Birštono kurorto šventė. Miestas, kuris apdovanotas natūraliais gamtos turtais, unikaliomis Nemuno kilpomis, trykštančiais mineralinio vandens šaltiniais, gydomuoju purvu, švariu oru ir palankiu sveikatai klimatu, kviečia mėgautis unikalia kurorto gamta ir pramogomis. Šiais metais Birštonas savo šventę pasitinka tardamas „Banguokim Birštone“!

Džiaugiuosi, kad kurorto pokyčiai ir jame įgyvendinami projektai yra pastebimi. Birštono savivaldybė minima tarp lyderių pagal bendrą gyvenimo kokybę, materialines gyvenimo sąlygas, švietimo ir sveikatos paslaugas, viešąją infrastruktūrą, gyvenamosios aplinkos kokybę ir saugumą. Savo darbais, iniciatyvumu bei kūrybiškumu birštoniečiai garsina Birštono kraštą ir kuria naujų galimybių, tarptautinio turizmo ir unikalių sveikatos paslaugų karališkąjį kurortą.

2024 m. kurortas mini net keletą svarbių sukakčių, susijusių su mineraliniu vandeniu: sukanka 145 metai, kai kurorte buvo atrastas mineralinio vandens šaltinis „Viktorija“, vėliau pavadintas „Vytauto“ vardu. Prieš 100 metų mineralinis vanduo buvo išpilstytas į butelius, prieš 65 metus buvo užlietas mineralinio vandens „Vytautas“ šaltinis (Banginukas) ir jau 60 metų Birštone veikia seniausia Lietuvoje mineralinio vandens pilstymo įmonė.

Birštono kurorto šventės atidarymo ceremonija prasidės miesto gatvėmis banguojančia birštoniečių eisena. Svečių lauks išskirtiniai kultūros, sporto ir sveikatingumo renginiai, vandens motociklų, paplūdimio futbolo čempionatai, kūrybinės dirbtuvės, šeimos ir jaunimo erdvės, užsienio svečių meno kolektyvų pasirodymai, garsių Lietuvos atlikėjų ir grupių koncertai, o kiekvieną šventės rytą ir vakarą į orą besivaržydami kils dešimtys karšto oro balionų.

Kviečiu drauge švęsti kurorto šventę – pramogaukime, bendraukime, dalykimės geromis emocijomis ir šypsenomis. „Banguokim Birštone“ – ant žemės, vandenyje ir ore!

Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close