Interaktyvus muzikinis spektaklis „Morkadienis“ bibliotekoje

Minint artėjančią Vaiko dieną, gegužės 16-ąją į Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių atvyko nuostabios aktorės iš muzikinio teatro „GyviTeatre“. Bibliotekoje buvo rodomas interaktyvus muzikinis spektaklis „Morkadienis “. Mažieji žiūrovai nuo pirmųjų minučių buvo įraukti į nuotaikingo siužeto vingius, kuriuose netrūko skambių dainelių, šokių ir puikios nuotaikos.

MORKADIENIS – tai pati skaniausia ir traškiausia šventė, kai zuikiai sulaukia daugybės svečių ir visi jie, šokdami, dainuodami ir žaisdami, linksmai leidžia laiką. Kaip ir kiekvienai šventei, morkadieniui reikia pasiruošti iš anksto. Tačiau šiemet ne visi zuikiai panoro darbščiai ruoštis šventei, tarp jų įsisuko tinginys…

Spektaklis „Morkadienis“ buvo rodomas įgyvendinant projektą „Literatūrinės dirbtuvės. Linksmai, laisvai ir kūrybingai“. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Prienų rajono savivaldybė.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close