Vienos dienos šeimos festivalis „Miškas žmogui – žmogus miškui”

2024 m. birželio 1 d. jau ketvirtus metus vyksta vis populiarėjantis vienos dienos šeimos festivalis „Miškas žmogui – žmogus miškui”, kurio metu vyksta edukacijos, užsiėmimai, atrakcionai nuo mažiausių iki vyriausių, koncertai ir pažintiniai susitikimai, kuriuose gali dalyvauti visa šeima ir yra tinkami įvairioms amžiaus grupėms. 

Programoje: gamtinininko Selemono Paltanavičiaus edukacija apie lietuviškų skalikų veislę, vietos tautodailininkų ir gamtos mylėtojų edukacijos, naudingi patarimai, gaminiai iš gamtoje randamų priemonių, multiinstrumentalisto Sauliaus Petreikio edukacija „Pasaulio instrumentai”, Kazlų Rūdos kirvio koto košės konkursas, kurį degustuos linksmosios sesulės dzūkelės – Neringa Varnelytė ir Vitalija Mockevičiūtė. O vakare klausysimės užburiančių, Ievos Narkutės sukurtų dainų.

Festivalio ambasadorius, gamtininkas Selemonas Paltanavičius, organizatorius – kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centras.

Partneriai: Kazlų Rūdos turizmo verslo ir informacijos centras, Kazlų Rūdos R.Žigaičio menų mokykla, Kazlų Rūdos savivaldybės P.Dovydaičio biblioteka.

Dalinai finansuoja: LKT ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Renginiai nemokami. Pradžia 15 val.

 KAZLŲ RŪDOS KIRVIO KOTO KOŠĖS KONKURSO DALYVIO (-IŲ) ANKETA

1. Miestas, rajonas, kaimas, organizacija……………………………………………………………………………

2. Komandos pavadinimas……………………………………………………………………………………………….

3. Komandos kapitono ar grupės atstovo vardas ir pavardė, telefono numeris, el. paštas ………………………………………………………………………………………………………………………………….

4. Komandos dalyvių skaičius…………………………………………………………………………………………..

5. Suteikiamo ploto veikloms pageidavimas……………………………………………………………………….

6. Preliminarus gaminamas patiekalas (gali keistis)……………………………………………………………..

7. Remiantis konkurso nuostatų 5.2. punktu dėl techninio išpildymo, prašome nurodyti, kokią įrangą naudosite patiekalo gaminimo procese………………………………………………………………….

Vienos dienos šeimos festivalis ,,Miškas žmogui – žmogus miškui“ vyks birželio 1 d. (šeštadienį) Kazlų Rūdos miesto parke.

Kirvio koto košės konkurso dalyvių pasiruošimui, stovyklaviečių įsirengimui skiriamas laikas nuo 14 iki 16 val. Konkurso pradžia skelbiama 16 val. (16.00 pradedamas gaminimo procesas, 18.00 val. komisijos vertinimas, 19.45 val. – rezultatų paskelbimas).

SVARBU! Prašome konkurso dalyvių pasiruošti trumpą komandos prisistatymą (iki 5 min.). Tai gali būti muzikinis ar vaidybinis pasirodymas, šokis, skanduotė, eiliuotas pristatymas ar kt. Žodžiu, visiška fantazijos laisvė.

Apie dalyvavimą maloniai prašome informuoti ir dalyvio anketą atsiųsti iki š. m. gegužės 24 dienos el. paštu: krkcentras@kristina

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close