Balandžio 20 d. 18 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre koncertinė programa skirta Vitalijai Katunskytei atminti

Gražiausias dainas ir gerą nuotaiką dovanos estrados primadonos dukra, nuostabi dainininkė Monika Katunskytė.

Monika sugrįžo į sceną, kad galėtų išpildyti mamos norą ir pažadą tęsti koncertinę kelionę su savo nuostabiomis meilės melodijomis. Atlikėja visada žavėjo klausytojus savo išskirtinio tembro balsu ir išvaizda.

Nuoširdžių dainų atlikėjas ir kūrėjas Aidas Manikas koncerte pristatys dainas iš savo naujojo CD „Pabūkim dviese“.

Jau dvidešimt metų scenoje dainuojantis Aidas yra ne kartą apvažiavęs Lietuvą su savo soline programa bei atlikėjomis A. Pilypaite, L. Žemaityte, Giulija, šešerius metus koncertavo su šviesaus atminimo dainininke Vitalija Katunskyte visoje Lietuvoje.

Aido dainos – tai širdies dainos, kurios paliečia širdį paprasto žmogaus, sugebančio mylėti save, kitus ir dainą.

Ateikite pabūti kartu.

Nuoširdžiai laukiame, su meile Aidas ir Monika.

Bilieto kaina 15 Eur

Koncerto dieną bilietai gali brangti.

Dėl bilietų kreiptis tel. + 370 685 47557 arba +370 319 60373.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close