Prienuose atidaryta grafinio dizaino ir dizaino darbų paroda

Kovo 14 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre pristatyta Vilniaus dailės akademijos (VDA) Kauno fakulteto Dizaino katedros Grafinio dizaino ir Dizaino studijų programų studentų darbų paroda „GD+D“ ir studijų VDA galimybės. Parodos atidaryme dalyvavo profesorius, Lietuvos dailininkų sąjungos ir Lietuvos dizaino asociacijos narys, Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Dizaino katedros vedėjas Virgilijus Trakimavičius su jaunų dėstytojų komanda, Prienų rajono savivaldybės vadovai, Prienų „Žiburio“ gimnazijos, „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai su mokytojais.

Tardamas sveikinimo žodį Administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas pasidžiaugė mokinių gausa, neabejodamas, kad kiekvienas iš jų ras sau įdomiausią kūrinį, o kai kas gal ir pagalvos, jog galėtų savo ateitį susieti su viena iš studijų krypčių. Taip pat padėkojo profesoriui V. Trakimavičiui ir komandai už atvykimą ir galimybių mokiniams pristatymą.

Prof. V. Trakimavičius papasakojo apie studijų programą. Mintimis apie savo studijas pasidalino dėstytojai Julius Guzaitis, Andrejus Repovas, Egidijus Valantinavičius, Vaida Tamoševičiūtė.

Paroda veiks iki balandžio 12 d.

Prienų rajono savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close