Ar išsipildys penkiametės Marijos svajonė tapti Lietuvos Respublikos Prezidente?

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), išklausiusi penkiametės Marijos svajonę, priėmė jos prašymą registruotis dalyvauti 2059 metais vyksiančiuose Respublikos Prezidento rinkimuose.

Prieš metus susigrūmusi su vėžiu, Marija šiuo metu sėkmingai gydosi ir siekia išgyventi, kad galėtų užaugti ir išpildyti savo svajonę tapti Lietuvos Respublikos Prezidente.

Marija tiki, kad pasveikę vaikai, būsimi Lietuvos lyderiai, išgyvenę ir užaugę, atneš daug žadančių permainų mūsų šaliai, kurs naujos kartos valstybę, gins ir tarnaus jai savo širdimi, protu ir atsidavimu.

Kovo 14 dieną mergaitė atvyko į VRK ir pateikė prašymą dalyvauti 2059 metais vyksiančiuose Respublikos Prezidento rinkimuose. Susitikimo metu kalbėta apie rinkimų procedūras, reikalavimus kandidatams ir balsavimo rinkimuose svarbą kiekvieno piliečio gyvenime.

„Nuoširdžiai tikime, kad Marijos svajonė tapti Lietuvos Respublikos Prezidente užaugs kartu su ja ir 2059-aisiais, po 35-erių metų, vėl susitiksime Mariją čia, Vyriausiojoje rinkimų komisijoje, kaip kandidatę“, – išklausiusi Marijos svajonę ir priėmusi prašymą palinkėjo VRK pirmininkė Lina Petronienė.

Būsimosios kandidatės Marijos vizitas VRK surengtas bendradarbiaujant kartu su paramos ir labdaros fondu „Mamų unija“. Ši nuo 2008 m. veikianti organizacija formuoja tolerantišką visuomenės požiūrį į sergančius vėžiu vaikus ir juos auginančias šeimas, puoselėja pagalbos silpnesniam tradicijas Lietuvoje, organizuoja viešas socialines akcijas. Prie vienos iš jų prisidėjo ir Vyriausioji rinkimų komisija.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close