Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės varžybos

Kovo 1 dieną Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyko finalinės Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gimusių 2013 m. ir jaunesnių) varžybos. Jose dalyvavo keturios geriausios Lietuvos komandos. Tarp jų – ir Prienų rajono Išlaužo pagrindinės mokyklos komanda. Be išlaužiškių finalinėse varžybose dalyvavo – Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija, Vilkaviškio r. Pilviškių ,,Santakos“ gimnazija ir Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija.

Po įtemptų kovų Lietuvos mokyklų žaidynių čempionais tapo Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija. Sidabro medaliai atiteko Vilkaviškio r. Pilviškių ,,Santakos“ gimnazijai, bronzos – Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijai. Išlaužo pagrindinės mokyklos komanda iškovojo garbingą ketvirtą vietą tarp visos Lietuvos kaimo vietovių mokyklų. Sveikiname.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close