Susitikimas su rašytoja Loreta Šileikyte-Zabalujeva

Vasario 23 d. Nemajūnų padalinyje vyko kūrybos vakaras su poete, rašytoja, barde Loreta Šileikyte-Zabalujeva.

Viešnia atskleidė, kad menas ją lydėjo visą gyvenimą, nuo pat mokyklos. Baigusi vidurinę studijavo choreografiją. Pirmieji eilėraščiai gimė dar trečioje klasėje, vėliau rašė apsakymus, kūrė dainas, kurias dabar atlieka grodama gitara. Autorė pristatė savo knygas, kiekvieną palydėdama daina.

Muzikinis vakaras buvo kupinas geros nuotaikos, svajingas. Skambus, sodrus L. Šileikytės-Zabalujevos balsas ir autorinės dainos, gitaros akordai užbūrė, pakylėjo į dvasines aukštumas. Dėkojame rašytojai už puikų muzikinį šou ir autorines knygas, padovanotas bibliotekai.

Birštono viešosios bibliotekos Nemajūnų padalinio informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close