Vasario 16 dieną Strielčių bendruomenė kartu su Strielčių biblioteka ir Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centru organizavo tradicinį žygį „Nemuno link“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Žygis prasidėjo Lietuvos valstybės vėliavos pakėlimu, Poeto Justino Marcinkevičiaus posmais apie Tėvynę ir „Tautiškos giesmės“ giedojimu bendruomenės parke. Žygeiviai keliavo nuostabia Nemuno pakrante, aplankė Birštoną, Vytauto kalną, Birštono apžvalgos bokštą, gėrėjosi ir grožėjosi atsiveriančiais vaizdais nuo Škėvonių atodangos. Gidė Viktorija Strampickaitė supažindino su visomis aplankytomis vietomis ir objektais.

Organizatoriai dėkoja UAB „Ekofrisai“ už skanias vaišes, kuriomis žygeiviai mėgavosi žygio metu. Taip pat dėkoja už bendrystę ir pilietiškumą kiekvienam, kuris dalyvavo šiame ypatingame Valstybės atkūrimo dienos paminėjime, ir kviečia kitais metais visus vėl švęsti kartu.

Strielčių bibliotekos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close