Elektroniniai mokėjimo pranešimai: taupiau ir patogiau

Daugiau kaip du kartus! Tiek per praėjusius metus išaugo elektroninius vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimus užsisakiusių gyventojų skaičius.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras šiemet gyventojams išsiųs daugiau kaip 16 tūkst. elektroninių mokėjimo pranešimų. Jų neužsisakiusiems vis dar bus siunčiami brangiai kainuojantys spausdinti mokėjimo pranešimai.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras kasmet išsiunčia daugiau kaip 108 tūkst. mokėjimo pranešimų. Didžiausia jų dalis siunčiama gyventojams, vieną kartą per metus. Įmonėms, kurių dauguma jau yra užsisakiusios elektroninius mokėjimo pranešimus, jie siunčiami kiekvieną mėnesį.

Užsisakyti elektroninį mokėjimo pranešimą galima bet kuriuo metu ir vos keliais klavišų paspaudimais! Išsamiai – instrukcijoje apačioje.

Labai svarbu nepamiršti paskutinio veiksmo – pažymėti poziciją „Popierinių mokėjimo pranešimų paštu nesiųsti” ir, žinoma, viską išsaugoti.

Užsisakyti elektroninį pranešimą verta dėl kelių priežasčių:

  • elektroniniai pranešimai siunčiami anksčiau nei popieriniai
  • elektroninio pranešimo nepamesite
  • jis visada pasiekia adresatą ir negrąžinamas siuntėjui dėl netvarkingos ar nerakinamos pašto dėžutės
  • užsisakius elektroninį pranešimą ir sumokėjus rinkliavą už visus metus iš karto, taikoma savivaldybės nustatyta lengvata
  • taupomos savivaldybės biudžeto ir visų rinkliavos mokėtojų lėšos bei gamtos ir energetiniai ištekliai.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close