Lietuvos mokyklų žaidynės. Kvadratas. Tarpzoninės.

Sausio 26 dieną Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių IV etapo (tarpzoninio) kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybos. Jose dalyvavo Prienų r. Išlaužo pagrindinės mokyklos, Vilkaviškio r. Pilviškių ,,Santakos“ gimnazijos berniukų ir Prienų r. Stakliškių gimnazijos, Vilkaviškio r. Pilviškių ,,Santakos“ gimnazijos, Vilniaus r. Zujūnų gimnazijos mergaičių gimusių 2011 metais ir jaunesnių komandos.

Šauniai pasirodė Prienų rajono komandos – Stakliškių gimnazijos mergaičių komanda iškovojo pirmąją, o Prienų r. Išlaužo pagrindinės mokyklos berniukų komanda antrąją vietą.

Mergaičių grupėje antros liko Vilkaviškio r. Pilviškių ,,Santakos“ gimnazija, trečios – Vilniaus r. Zujūnų gimnazija.

Berniukų grupėje čempionais tapo Vilkaviškio r. Pilviškių ,,Santakos“ gimnazija, nugalėjusi Išlaužo pagrindinės mokyklos komandą.

Sveikiname Stakliškių gimnazijos mergaites ir jų mokytoją Audrių Kazlauską, patekus į finalinį Lietuvos mokyklų žaidynių etapą, kuris vyks kovo 8 d.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close