Šeštadienio popietę Pakuonio bibliotekoje vyko pakuonietės kolekcininkės Dianos Kapočienės porcelianinių lėlių parodos atidarymas. Parodoje eksponuojama tik maža dalis porcelianinių lėlių kolekcijos (50 lėlių), kadangi parodos autorė jų turi net 217. O jeigu skaičiuoti ne tik porcelianines, bet ir senovines lėles, Dianos kolekcija viršija 500.

Pristatydama parodą Diana papasakojo, kad pirmoji lėlė pas ją atkeliavo prieš 15 m. taip pat, kad kiekviena lėlė pakrikštyta vardais, kurie asocijuojasi su kolekcininkės pažįstamais žmonėmis. Paklausta ar turi mylimiausią lėlę, kolekcininkė atsakė, kad visas lėles labai myli ir brangina. Taip pat pasidalino įsimintiniausiomis lėlių atsiradimo istorijomis.

Parodos pristatymo metu Diana užsiminė, kad tyliai pasvajoja apie lėlių muziejų. Tikimės, kad ši svajonė tikrai išsipildys ir linkime sėkmės.

Už nuostabias dainas, paįvairinusias susitikimą, dėkojame Auksei Grimalauskaitei.

Parodą aplankyti galima iki sausio mėnesio pabaigos, maloniai kviečiame užsukti.


Pakuonio bibliotekos bibliotekininkė Renata Žibienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close