Kviečiame teikti kandidatūras Vasario 16-osios apdovanojimams!

Birštono savivaldybė tradiciškai kviečia teikti Birštono savivaldybei, bendruomenei nusipelniusių, savo darbais Birštono vardą garsinančių, žmonių kandidatūras iškilmingiems Lietuvos valstybės atkūrimo dienos apdovanojimams.

Kandidatus gali siūlyti įstaigos, nevyriausybinės organizacijos ir savivaldybės gyventojai. Pasiūlymus ir kandidatų pristatymus prašome pateikti raštu adresu: Jaunimo g. 2, Birštonas, 201 kab. arba el. paštu sekretoriatas@birstonas.lt iki 2024 m. sausio 28 d. Tel. pasiteirauti: 8 624 03 671.

Laukiame Jūsų pasiūlymų!

Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close