Neseniai ištekėjusios grupės „Vyšnios“ narės prakalbo apie vienatvę

Kurį laiką grupės „Vyšnios“ merginos buvo atsitraukusios nuo kūrybos, paskutinę dainą išleido prieš du metus, o ir reklamos, fotosesijų ar kitų naujienų apie grupės merginas nebuvo girdėti. Pačios merginos teigia, kad niekur nebuvo dingusios, tiesiog daugiau laiko skyrė savo asmeniniams gyvenimams, mat per šį laiką visos susituokė, o dvi iš jų susilaukė nuostabių mergaičių.

Koncertavo iki paskutinių nėštumo dienų

„Truputį pristabdyti veiklą buvo sąmoningas sprendimas, nes nežinojome, kaip pasikeis mūsų gyvenimai atsiradus vyrams ir vaikams, kaip reikės viską suderinti, tačiau realiai viskas pavyko ir į sceną vienu metu lipome net dvi nėštukės, koncertavome iki pat paskutinių nėštumo dienų“, – su šypsena teigia grupės merginos.

„Praėjusi vasara buvo tikrai aktyvi –  koncertai, vestuvės, po to medaus mėnesis, tačiau dabar po visų renginių atsipūtėme ir atėjo įkvėpimas naujiems grupės kūriniams“, – pasakoja grupės narė Agnė.

Naują dainą kūrė grupės „Žemaitukai“ narys

Merginos atskleidžia, kad naują dainą joms sukūrė grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius.

„Kreipėmės į Liną prašydamos linksmos dainos, nes kas linksmiau nei „Žemaitukų“ Linas galėtų sukurti“, –  juokiasi grupės „Vyšnios“ merginos.

„Tačiau Lino kūryba ir vokalas jam skamba vienaip, o mums kitaip. Aranžuotę dainai sukūrė muzikos prodiuseris Paulius Jasiūnas, jis, žinoma, atkreipė dėmesį į mūsų dainų stilistiką ir gavosi graži lyrinė daina“, – pasakoja „Vyšnios“.

Dainoje prabilo apie blogus santykius

Grupės narės teigia, kad nors dainos mintis neatitinka dabartinio merginų gyvenimo, visos puoselėja gražius jausmus savo antrosioms pusėms, tačiau visos tvirtina, kad yra išgyvenusios tą jausmą, kai sunku užbaigti netikusius santykius, nes visada viliesi, kad dar viskas bus gerai.

„Manau dainos žodžiai palies daugumą. Labai daug porų susiduria su santykių krize, kai supranti, kad būni su netinkamu žmogumi, bet sunku jį paleisti ir vis tikiesi, kad jis pasikeis. Santykiai tampa našta, kai būdamas santykiuose jautiesi vienišas“, – teigia grupės narė Sandra.

„Išdrįsus užbaigti blogus santykius tampa lengviau, pajunti sielos ramybę, pradedi džiaugtis laiku su savimi ir tik tada pradedi laukti, kol nauji santykiai vėl pasibels į širdį – apie tai ir yra nauja mūsų daina, kai paleidi, širdis tampa ramesnė ir norisi šokti vienai“, – džiugiai dainą pristato grupės narė Aistė.

„Šiuos metus nusprendėme užbaigti pradžiugindamos savo klausytojus, kurie vis laukia mūsų naujų kūrinių, lai tai būna įkvėpimas užbaigti netinkamus santykius ir į naujus metus žengti su viltimi, tikėjimu bei atvira širdimi.

Tad norime jums klausytojai, pristatyti naujausią dainą bei video klipą – „Šoksiu viena“.

Video klipas: https://www.youtube.com/watch?v=eHoH_ORUXHM

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close