Adventas – tai bičiulystės, bendrystės, šviesos ir rimties metas. Gruodžio 5 d. Šilavoto laisvalaikio salėje vyko advento popietė „Kad šviestų širdys, ne vien žvakės“.

Popietės metu prisiminėme kaip adventą minėjo senovės lietuviai, kokios svarbiausios šio laikotarpio tradicijos ir papročiai. Prasminga ir kūrybiška veikla buvo advento vainiko pynimas ir dekoravimas. Po valandėlės šilto bendravimo ir kūrybiško darbo, popietės dalyvės džiaugėsi savo rankomis sukurtais advento vainikais. Nuoširdžiai dėkojame Ugnei Galinienei už padovanotas rankų darbo rapsų vaško žvakes, kurios papuošė advento vainiką, skirtą Šilavoto globos namų gyventojams. Smagu, kad šią popietę praleidome kartu. Popietės dalyvės namo iškeliavo ne tik su savo pasigamintu advento vainiku, bet ir Ugnės padovanota žvakele. Linkime visiems ramaus ir prasmingo švenčių laukimo.

  Saulė Blėdienė, Šilavoto laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close