Ukraina – Lietuva. Padovanokim angelą Ukrainos kariams

Angelas tyliai taria: „Privalai mylėti gyvenimą už jo šaltį, kuris parodo, koks ištvermingas Tu esi, už gėlių kvapą ir jūros ošimą, už džiaugsmą išgirsti žodžius myliu, už tekančią saulę ir naują dieną, už kylantį mėnulį ir už tai, kad gyveni…“

2023 m. lapkričio 29 d. Prienų ,,Revuonos” pagrindinėje mokykloje buvo organizuojama akcija ,,Ukraina – Lietuva. Padovanokim angelą Ukrainos kariams“. Ukrainoje vykstantis karas pakeitė ne tik ukrainiečių, bet ir mūsų, bei visos Europos gyvenimą.

Bendraujant su mūsų mokykloje besimokančių mokinių iš Ukrainos mamytėmis Aliona Lariuk ir Neringa Kazlauskiene, gimė mintis padovanoti po mokinių nupieštą angelą Ukrainos kariams. Dailės kryptingo meninio ugdymo veiklose pradinių klasių mokiniai, taip pat ir priešmokyklinukai, kartu su mokytojomis Aušra Deltuviene ir Daiva Jonykiene kūrė angelus Ukrainos kariams su tikslu, jog šie angelai saugos ir padės sunkioje kovoje už savo Tėvynę. Linkėjimus rašė ir 8 klasės mokiniai. Šie angelai buvo įteikti ukrainietei Alionai Lariuk ir Neringai Kazlauskienei, kurios šeima gyvena Ukrainoje ir kovoja už ukrainiečių laisvę. Mamytės perduos mokinių kurtus angelus Ukrainos kariams.

Už šią akciją dėkojame mokyklos direktorei Ilonai Balčiukynienei, muzikos mokytojai Ramunei Liutvynskienei, pradinių klasių mokytojoms, mokytojų padėjėjoms,

Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos dailės mokytoja Aušra Deltuvienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Jonykienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close