„Čigoniškos sielos netylančios stygos“

Artėjant gražiausioms metų šventėms, šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams, prašome aplankyti nuotaikingą šventinį koncertą „Čigoniškos sielos netylančios stygos“, kuris vyks gruodžio 16 d. 17.00 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre.

Tai dainos, šokio ir muzikos šėlsmas, kuriame apjungti: gaivališkas temperamentas, aistringi šokiai ir gražiausi visų pamėgti pasauliniai hitai. Žiūrovų laukia tikra šventė,kurią sukūrė „Hiperbolės“ legenda, „maestro“ Viktoras Prapras, kurio pasirodymas scenoje nepaliks salėje abejingų. Savo kerais jus užburs Tarptautinių konkursų laureate, žavingoji dainininkė – Sofi Kabo (Ispanija), specialiai šiam projektui išmokusi lietuvių kalbą. Žiūrovų sielos stygas virpins dainininkas ir gitaros meistras Agry Rich (Airija) bei puikus instrumentalistas Mihael Novikofs (Latvija). Uždegančiais šokiais visus žavės temperamentingos čigoniško šokio žvaigždės: Elena Vorobyova; Alina Safronova (Ukraina) ir Juliana Maske-Rožkova (Latvija). Įspūdingo pasirodymo metu sceną papuoš 30 kompl. spalvingų sceninių rūbų ir puiki scenografija. Šis įspūdingas šou pelnė apdovanojimus Tarptautiniuose festivaliuose Slovakijoje, Lenkijoje ir Latvijoje. Būtinai aplankykite šį nuostabų reginį! Bilietas į šį koncertą – tai geriausia dovana Jūsų artimiesiems artėjančių švenčių proga!

Informacija ir bilietų platinimas: www.ticketmarket.lt ir Prienų kultūros ir laisvalaikio centro kasoje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close