Pirmąjį gruodžio savaitgalį tūkstančiais lempučių suspindės Birštonas: laukia Kalėdų eglės įžiebimas, šventinis koncertas, oreivių paradas

Su šūkiu „Miško taku į Kalėdas Birštone“ kurorte prasideda gražiausių metų švenčių laukimas. Gruodžio 2 d. 17 val. Birštone bus įžiebta Kalėdų eglė, miesto gatves nušvies tradicinis oreivių paradas, lankytojus sveikins Kalėdų Senelis. Šventę vainikuos DJ Jovani koncertas.

Šiais metais Birštonas grįžta prie tikrų kalėdinių tradicijų ir puošia natūralią eglę. „Pagrindine miesto puošmena taps tikra, 12 metrų aukščio, žaliaskarė eglė. Ją kurortui padovanojo Birštono gyventoja Gražina, kuri dar vaikystėje pati ją pasodino. Pagrindinė miesto eglė nebus vieniša – ją visame mieste sups spindinčių eglaičių miškeliai, kuriuose galėsite sutikti ir miško gyventojus! Taigi, kurorte šviesos, jaukumo ir džiugių akimirkų tikrai netrūks“, – teigia Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė.

Eglutės įžiebimo ceremonija prasidės kalėdiniu karavanu, kuris bus sudarytas iš Birštono kurorto simbolio – oreivių – kolonos. Kalėdiniu karavanu tiesiai į šventės vietą, J. Basanavičiaus aikštę, atvyks ir Kalėdų Senelis. Oreivių paradas kurorto gatvėmis padovanos įspūdingą ir tik Birštonui būdingą reginį – ugnies šou.

Kalėdinę nuotaiką šventės metu kurs vaikų kolektyvas „Linksmasis Do“, vaikų mados teatro ir šokių studija „Demo“. Šou metu netrūks linksmų, nuotaikingų dainų, teatralizuotų pasirodymų. Vėliau savo populiariausias dainas atliks atlikėja, dainų kūrėja Jūratė Miliauskaitė, o šventę vainikuos ir diskotekos ritmu į šventinį mėnesį pakvies puikiai žinomas TV bei radijo laidų vedėjas, muzikos prodiuseris DJ Jovani.

Kalėdų dvasia bus ryški visame Birštone. Ją bus galima pajusti ir Kneipo sode, kuriame spindės dar vienas eglučių miškelis, stovės net 2,5 metrų aukščio balerinos, šviečiančios arkos ir muzikinė dėžutė. Pasukus stebuklingos dėžutės raktelį, bus galima išgirsti gražiausias kalėdines melodijas, nusifotografuoti spindinčių lempučių fone su šeima, draugais. Šventinį gruodžio 2–3 d. savaitgalį švieselėmis nušvis ir šalia esantis istorinis Birštono kurhauzas.

Simboliškai eglutės įžiebimo šventė pradės šventinių renginių bei pasiūlymų kurorte ciklą. Birštone visą gruodį skambės muzika, vyks parodos ir spektaklių premjeros. Kūčių išvakarėse koncertą „Nepaliesta muzika“ surengs Merūnas, antrąją Kalėdų dieną muzikos mylėtojų laukia R. Difarto ir A. Difartės akustinis koncertas „Stebuklo paliesti“. Paskutinį metų vakarą Birštone vainikuos Ievos Narkutės koncertas „Vienintelė moteris tavo“. Taip pat Naujuosius – 2024-iuosius – originaliai pasitikti kviečia kurorto sanatorijos ir SPA centrai.

Visą Birštono kurorto šventinių renginių ir pasiūlymų programą rasite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close