Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (rajoninio) varžybos. Futbolas

Lapkričio 16 d. Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (rajoninio) futbolo varžybos. Jose dalyvavo Prienų rajono mokyklų berniukų, gimusių 2011 metais ir jaunesnių, komandos.

Nugalėtojais tapo Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijos komanda. 2-ąją vietą iškovojo Prienų ,,Revuonos“ pagrindinė mokykla, 3-iąją – Pakuonio pagrindinė mokykla, 4-ąją – Balbieriškio pagrindinė mokykla.

Kitas etapas (zoninis) vyks gruodžio 8 dieną irgi Prienuose. Prienų rajonui atstovaus ,,Ąžuolo“ progimnazijos komanda. Kaimo vietovių mokyklų zoninėse varžybose, kurios vyks lapkričio 24 d. Kauno rajone, dalyvaus Pakuonio pagrindinės mokyklos komanda.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close