Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (rajoninio) varžybos. Kvadratas

Lapkričio 15 dieną Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (rajoninio) kvadrato varžybos. Jose dalyvavo Prienų rajono mokyklų mišrios berniukų ir mergaičių, gimusių 2013 metais ir jaunesnių, komandos.

Nugalėtojais tapo Išlaužo pagrindinės mokyklos komanda. 2-ąją vietą iškovojo Jiezno gimnazija, 3-iąją – Prienų ,,Revuonos“ pagrindinė mokykla, 4-ąją – Skriaudžių pagrindinė mokykla, 5–6-ąją vietas pasidalino Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazija ir Veiverių T. Žilinsko gimnazijos komandos.

Kitas etapas (zoninis) vyks lapkričio 24 dieną Alytaus rajone. Prienų rajonui atstovaus Išlaužo pagrindinės mokyklos komanda.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close