Lietuvos mokyklų žaidynių III etapo (zoninio) kvadrato varžybos Prienuose

Lapkričio 17 d. Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių III etapo (zoninio) kvadrato varžybos. Jose dalyvavo Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijos, Birštono gimnazijos ir Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazijos berniukų (Kalvarijos sav. komanda neatvyko) ir Prienų r. Stakliškių gimnazijos, Birštono gimnazijos ir Marijampolės ,,Šaltinio“ progimnazijos (Kalvarijos sav. komanda neatvyko) mergaičių, gimusių 2011 metais ir jaunesnių, komandos.

Berniukų grupėje čempionais tapo Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijos komanda. Antri – Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazijos komanda, treti – Birštono gimnazijos komanda.

Mergaičių grupėje čempionėmis tapo Stakliškių gimnazijos komanda. 2-ąją vietą iškovojo Marijampolės ,,Šaltinio“ progimnazijos komanda, 3-iąją – Birštono gimnazijos komandaa.

Sveikiname čempionus Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijos berniukų ir Stakliškių gimnazijos mergaičių komandas. Abi mūsų rajono komandos iškovojo teisę dalyvauti tarpzoninėse varžybose, kurios vyks gruodžio 15 d.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close